Теплица "М-3" 3х2х10м. с поликарбонатом 4мм.
Топ продаж

23 600 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
+380 (66) 426-06-75
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Теплиця - "Моноліт" з адресною доставкою по всій Україні
Каркас: Труба профільна сталь(оцинкована) 20х20 або 40х20мм.
Торці і дуги теплиці цільнозварні, що полегшує складання і забезпечує міцність конструкції.
Відстань між дугами – 1 метр.
У базовому комплекті: двері, 2 кватирки з газовими ліфтами. Усі необхідні метизии для складання.
Розміри:
Висота: 207см..
Ширина: 300см.
Довжина: будь-яка.
Полікарбонат: 4 мм. і 6мм. З УФ-захистом. Гарантія віком від 10 років. (Преміум 15 років)
Адресна доставка по всій Україні.
Переваги теплиці:
1. Товстостінна труба (оцинкована) + Цільнозварні торці і дуги
2. Болтовий вузол з'єднання
3. Полікарбонат із УФ-захистом від Заводу (TAGOL Plastic Sheets)
4. Телиці від Виробника (10 років на ринку)
5. Зручний спосіб оплати
6. Гарантія якості. Сертифікати
7. Консультація спеціалістів технологів
8. Доставка в будь-яку точку України
9. Встановлення під ключ
10. Масштабованість теплиці (за рахунок модульного складання)
Каркас: Труба профільна сталь(оцинкована) 20х20 або 40х20мм.
Торці і дуги теплиці цільнозварні, що полегшує складання і забезпечує міцність конструкції.
Відстань між дугами – 1 метр.
У базовому комплекті: двері, 2 кватирки з газовими ліфтами. Усі необхідні метизии для складання.
Розміри:
Висота: 207см..
Ширина: 300см.
Довжина: будь-яка.
Полікарбонат: 4 мм. і 6мм. З УФ-захистом. Гарантія віком від 10 років. (Преміум 15 років)
Адресна доставка по всій Україні.
Переваги теплиці:
1. Товстостінна труба (оцинкована) + Цільнозварні торці і дуги
2. Болтовий вузол з'єднання
3. Полікарбонат із УФ-захистом від Заводу (TAGOL Plastic Sheets)
4. Телиці від Виробника (10 років на ринку)
5. Зручний спосіб оплати
6. Гарантія якості. Сертифікати
7. Консультація спеціалістів технологів
8. Доставка в будь-яку точку України
9. Встановлення під ключ
10. Масштабованість теплиці (за рахунок модульного складання)
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Теплица |
| Форма | Арочная |
| Материал каркаса | Оцинкованная профильная труба |
| Материал покрытия | Сотовый поликарбонат |
| Толщина покрытия | 4 мм |
| Снеговая нагрузка | 280 кг/м2 |
| Ширина | 3 м |
| Длина | 10 м |
| Высота | 2 м |
| Диаметр купола | 6 м |
| Расстояние между арками | 1 м |
| Толщина пленки | 200 мкм |
| Ширина рукава | 300 см |
| Ширина пленки в развороте | 600 см |
| Количество метров в рулоне | 4 м |
| Вес | 100 кг |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: 23 600 ₴










